Říjen 2009

Mluv // Speak

31. října 2009 v 19:41 | Alice |  FILMY

Originální název: Speak
Žánr: Drama
Rok výroby: 2004
Země: USA
Režie: Jessica Sharzer

Konečně jsem našla Speak online. Je to vážně dobrej film. Hlavní roli hraje KStew a pak vedlejší její ex Mike Angarano. Je to sice čeky (v originálu je to mnohem lepší) ae aspon něco. Přeji příjemný koukání, vážně tenhle film by měl být povinej, protože tenhle příběh se klidně může stát i ve skutečnosti:-)
Humor zvítězil nad upíry, nejoblíbenější českou knihou je Jirotkův Saturnin

29. října 2009 v 21:53 | Alice
Patroni české kultury si mohou oddechnout. Nejoblíbenější knihou Čechů je Saturnin Zdeňka Jirotky. Rozhodli o tom hlasováním v celonárodní anketě České televize Kniha mého srdce, která v sobotu večer po půl roce dospěla do finále.
Nejoblíbenější českou knihou se stal Saturnin Zdeňka Jirotky.
Diváci České televize, která anketu vyhlásila, mohli v rámci sobotní show naposledy hlasovat pro svého literárního favorita, a to prostřednictvím sms. Ve hře už byla už pouze šestice favoritů vzešlá z předchozího hlasování.
Přestože se především fanoušci temné upírské ságy Stmívání, zpopularizované úspěšným filmovým zpracováním, do poslední chvíle snažili vytlačit z prvních míst české tituly, skandál se nekonal a Češi vybrali Čechy.
Z filmu Stmívání - Kristen Stewartová a Robert Pattinson
Pořad, jehož předlohou byl "The Big Read" BBC a v němž diváci v několika kolech postupně volili ze sta nominovaných svou nejoblíbenější knihu, představil šestici nejúspěšnějších titulů za pomoci známých osobností v roli patronů jednotlivých titulů.
Šest nejvýše umístěných knih přišly obhájit populární osobnosti kulturního života, jako Arnošt Lustig, Jiří Dědeček, Jana Synková či třeba Petr Vacek.
Z filmu Babička (1971)
Akce, které podle slov České televize nešlo pouze o soutěž, ale především o popularizaci literatury a četby jako takové, moderoval herec Jaroslav Dušek.
Hlasování pro oblíbenou knihu pomocí kuponů z knihoven, internetu a sms zpráv skončilo 30. září.
Celkem hlasovalo v průběhu celé ankety (bez započítání finálového večera) 322 749 čtenářů/diváků. Z toho finálové knihy TOP 12 nasbíraly celkem 184 834 hlasů
Most do země Terabithia // Bridge to Terabithia

29. října 2009 v 16:20 | Alice |  FILMY
Plakát:
Originální název: Bridge to Terabithia
Žánr: Dobrodružný, Drama, Fantasy, Rodinný
Rok výroby: 2007
Režie: Gabor Csupo


opravdový Harry Potter v Anglii >> ,,Sága HP mi ničí život"

29. října 2009 v 12:38 | Alice |  ♥♥♥Harry Potter♥♥♥
V Anglii žije skutečný Harry Potter. Film o kouzelníkovi mu ničí život!!

LONDÝN - Seznamte se se skutečným Harrym Potterem - mužem, jemuž sága od J.K. Rowlingové zničila život.

"Dvacetiletý Angličan Harry Potter už několik let musí snášet posměšky od veřejnosti, telefonních společností a nyní dokonce i od jednoho fotbalového rozhodčího. To vše jen kvůli tomu, že se jmenuje stejně jako slavná knižní a filmová postava", píše deník The Sun.
Potter dokonce musel na první schůzce své přítelkyni ukázat pas, kreditní kartu i řidičák, aby mu uvěřila, že se tak skutečně jmenuje. Kvůli "potterovské" značce si prý ani nemohl zřídit účet na Facebooku.

Mladík má dokonce stejnou jizvu na čele jako jeho slavnější jmenovec. Nepřišel k ní však v důsledku čarodějné kletby, za tu jeho může obyčejný úraz

"Přál bych si, aby Rowlingová nikdy nepoužila pro svou knihu zrovna moje jméno. Ze začátku jsem si myslel, že by to mohla být zábava," říká Harry. "Ale teď už mi to připadá, jako kdyby na mě někdo seslal nějakou kletbu. Celý život se mi změnil. Lidé se mi buď smějí, nebo bývají až agresivní, když slyší jméno Harry Potter," dodává.

Anarchy věci

28. října 2009 v 14:01 | Alice |  ♣ Já, můj blog a moje keci ♣
placky:
zapalovače:
logo:

řetězák :D

28. října 2009 v 12:24 | Alice |  ♣ Já, můj blog a moje keci ♣

Naposledy mi totálně hráblo: v pondělí ve škole
Naposledy jsem se učila: včera ve škole
Naposledy jsem si dělala zápisky do: včera do rodinky
Naposledy jsem psala mail: kamošce
Naposledy jsem četla mail od: nějaká reklama :D
Poslední poznámka v mobilu se týkala: poznámka?
Poslední článek jsem psala o:se podivejte sami :Dxxx

25. října 2009 v 0:13 | Alice |  ♣ Já, můj blog a moje keci ♣

Tak tohle je část mého nového příběhu. Nahoře je obrázek 4 hlavních postav, Chris (v levo), Erin (dole), Rose (nahoře), danny (vpravo), dole máte potom jednu kapitolu z povídky. Takže pokud náhodou si to někdo přečte tak zanechte koment budu ráda.

Erin stála před zamčeným kabinetem a nervozně se rozhlížela kolem, jestli ji náhodou někdo neuvidí. Potom ze vnitř kabinetu uslyšela jak se dveře odemikají a oddychla si když zapadla dovnitř.
,,neviděl tě nikdo?,, Zeptal se jí Chris když zase zamikal dveře.
,,Ne snad ne, a Tebe?,, odpověděla Erin, teť už o něco klidnější.
,,Ne, byl jsem rychlej,, ušklíbnul se a šel ke stolu ,,Tak kde ty výsledky jsou?,,
,,Myslím že tady,, Erin přešla po místnosti až ke staré kovové skříni se zásuvkami a začla jednu po druhé otevírat a hledat…


Metal vs Hip Hp -> video

23. října 2009 v 19:43 | Alice |  ♣ Já, můj blog a moje keci ♣
P.S. pokud máte radši hip hop tak ani neklikejte, ehm a nebo klikněte :D aspon se pobavíte:D
Máme rádi Voldemorta -> Voldy je v seznamu 17 postav záporáků, kterí nás okouzlili

19. října 2009 v 19:14 | Alice |  ♥♥♥Harry Potter♥♥♥
Server Entertainment Weekly zveřejnil seznam 17 postav, které nás určitým způsobem okouzlily (získaly si naše sympatie), ale zároveň působí hrozivě (17 Characters Who Are Charming - But Deadly). Zkrátka záporáci, které máme rádi. Vedle Voldemorta se do vybrané společnosti dostal např. Joker (Temný rytíř), Hannibal Lecter (Mlčení jehňátek) a další.


Lord Voldemort: Těm, kteří se neodvažují yvslovit jeho jméno je známý jako Pán zla, tento zkažený kouzelník zastupuje ty nejhorší a nejzlejší ze světa kouzelných knih J. K. Rowlingové. A protože ho hraje krásný Ralph Fiennes, není vůbec těžké představit si, jak Voldemort svádí ostatní na zcestí.

http://harryy.blog.cz/

Happy B-day Michael Gambon

19. října 2009 v 15:23 | Alice |  ♥♥♥Harry Potter♥♥♥
Dnes slaví narozeniny Michael Gambon, filmový Albus Brumbál.
Je mu neuvěřitelných 69. Takže všechno nejlepší Michael.


Kniha Mého Srdce -> výsledky

17. října 2009 v 22:12 | Alice |  ♥♥♥Harry Potter♥♥♥
  1. Saturnin
  2. Babička
  3. Malý Princ
  4. Stmívání
  5. Harry Potter
  6. Egyptan sinuhet
NJN to mě sklamali :-(... Kdo hlasoval doháje? Důchodci? Saturnina ani neznám (ikdyž podle toho co oněm říkaly, tak ta knížka vypadala zajímavě) ae Babička? MNo je to nuda už, prostě je ohraná. teda fakt sem čekala že se Harry umístí líp :) mno jako řekněte ppravdě, HP je opravdu lepší než Stmívání. No a malej Valenta byl skvělej. Škoda jen že těch jeho 9 korun bylo tak málo, no a já sem nehlasovala zhe, není kredit :-( jinak by měl těch hlasů milion :D