Červenec 2010

Comic con: Fanoušek Harryho Pottera napadl jiného fanouška PROPISKOU

27. července 2010 v 11:14 | Alice |  ♥♥♥Harry Potter♥♥♥
Ve čtvrtek, se Comic Con zúčastnilo 6 500 lidí, kteří chtěli vidět dosud neviděné záběry z připravovaných filmů, mezi nimiž nemohl chybět ani Harry Potter a Relikvie smrti. Akce probíhala docela v klidu až na jeden incident.

Podle zpráv od Chantal Cheri, napadl jeden z Potterovských fanoušků jiného fanouška propiskou během promítání záběrů z filmu
Resident Evil: posmrtný život. Podle informací držel napadený fanoušek místo svému přítelovi, což se nelíbilo útočníkovi a zaútočil na něj propiskou. Útočníka odvedla policie v poutech a máme i krátké video. To, že se jedná o Potterovského fanouška bylo usouzeno i z toho, že má na sobě tričko s Harrym jako Nežádoucím č.1, a vypadá to, že Nežádoucím č.1 je právě on.
www.harrypotter.blog.cz

Dan Radcliffe o Jastinu Bieberovi a Lady Gaga

24. července 2010 v 13:05 | Alice |  Daniel Radcliffe - Harry Potter
barcas-us.blog.cz
Daniel Radcliffe prozradil v rozhovoru pro MTV News něco o Justinovi
Bieberovi. Když poustěli v rádiu song od Justina tak byl velice překvapen,
když zjistil,že hlas nepatří ženě ale muži.
"Poprvé jsem o něm slyšel asi před dvěma týdny. Opravdu jsem byl
v tom, že ten hlas patří ženě. Nikdy předtím jsem tu píseň neslyšel.
To je nyní nějaký hit? Co se týče popové kultury, tak jsem pořádně
mimo, "přiznal.
Ale pak hned zaregistroval zpěv od popové princezny Lady Gaga.
"Má opravdu parádní hlas. Její hudba mě až tak nedostala, ale umí
opravdu dobře zpívat! " vyjádřil se.


Matthew Lewis o změně své postavy v HP7

24. července 2010 v 12:50 | Alice |  HP - HERCI
barcas-us.blog.cz
Herec Matthew Lewis hovořil v nejnovějším rozhovoru o drastické změně své postavy, Nevilla Longbottoma v Harrym Potterovi a Relikviích smrti. Už to není ten jedenáctiletý, plachý a šikanovaný chlapec, ale sedmnáctiletý muž, který je připraven bojovat.

O ne/používání falešných zubů a uší:
"Falešné zuby a uši byly hned to první, co jsem neměl už víckrát použít, hned po vestě s tukem. Myslím si, že se budu v posledním filmu více líbit."

"Mě to nevadí, nosit všechny tyto věci, protože to je vhodné pro jeho charakter. Tentokrát je trochu otlučený a zakrvácený, a žije v komnatě nejvyšší potřeby."

O drastické změně Nevillova charakteru:
"Neville byl plachý, zranitelný, zanedbaný, ponižovaný a rozzlobený. Za ta léta ale dozrál, a v sedmém roce je z něj už úplně jiný člověk. Je z něho odporový vůdce, který chce jít a bojovat, a udělat správnou věc. Dostal více hrdinství, má srdce, odvahu a je věrný. Sice ještě stále není dokonalý, ale vidí skrze to, co je důležité."

http://harra.blog.cz/

Všechno nejlepší Daniel Radcliffe (aneb vše nejlepší náš Harry)

23. července 2010 v 23:04 | Barush |  Daniel Radcliffe - Harry Potter
http://imagebox.cz.osobnosti.cz/foto/daniel-radcliffe/N363169-1aa85.jpgJe další rok a představitel našeho úžasného Harryho Pottera Dan Radcliffe je zase o rok starší. Je mu neuvěřitelných 21 a to už je co říct, protože já si ho pořád pamatuji jako jedenáctiletého Harryho, co bydlel v přístěnku pod schody. Ikdyž moji představu knižního Harryho určitě nepředčí, i tak Danovi strašně moc děkuji, protože bez něj by to určitě nebyl ten samí skvělí filmový Harry. Proto si zaslouží obdiv spousty lidí, protože on je , teda spoň pro mě, ten nejlepší.
A tady důkaz, že ne jen TWILIGHT herci jsou sexy. xDHPaDH sneak peek

18. července 2010 v 13:21 | Alice |  HP- Relikvie smrti

Bonnie W. o HP7 a o vývinu Ginny

18. července 2010 v 13:19 | Alice |  HP - HERCI
bb
Je těžké uvěřit, že Bonnie Wrightové bylo teprve 9 let, když se poprvé objevila na obrazovce ve filmu "Harry Potter a Kámen mudrců". Když se podíváte na produkční fotky z Kamene mudrců a po nich na teasery k posledním dvěma filmům, není těžké si všimnout vývinu mladé dívky v mladou ženu, kterou je dnes. Stanice MTV zachytila mladou herečku na nedávném otevření Kouzelného světa Harryho Pottera v Orlandu a zeptala se jí na to, jak se podle ní rozvíjela postava Ginny Weasleyové v průběhu osmi filmových zpracování.

Harry Potter mánie je zase tady !!!

18. července 2010 v 12:44 | Alice |  ♣ Já, můj blog a moje keci ♣
Teda, aspoň pokud jde o mě. xDD

http://news.bbc.co.uk/media/images/44012000/jpg/_44012593_potter1416pa.jpg


Happy B-day Vin, Kristen and Chece !!!

18. července 2010 v 11:14 | Alice |  ♣ Já, můj blog a moje keci ♣
Dnes slaví narozeniny 3 moji oblíbení herci. Ani jeden sice nemá nic společného s HP či Twilight, ale myslím že je stejně budete znát.

Náš první oslavenec je Vin Diesel můžete ho znát z Rychle a zběsile, xXx, Riddick, Osamnělí mstitel, či Ochránce. Vinovi je neuvěřitelných 43, ale stejn je pořád sexy. ;o))

Druhý oslavenec je Kristen Bell určitě jste aspoň jednou zahlédli v TV seriál Veronica Mars, kde si zahrála hlavní roli, nebo jste mohli vydět fylmy jako Kopačky, Stalo se v římě, Pulse. Možná jestli jste někdy viděli, či spíš slyšely seriál Gossip girl, tak určitě znáte její hlas, zahrála si totiž Super drbnu (tedy Gossip girl).Naší oslavenkyni je krásných 30 let. No řekly by jste to do ní?


Náš poslední oslavenec je Chace Crawford. Chace zatím není až tak známí, ale pokud sledujete Gossip Girl, chace tam hraje jednu z hlavních rolí a že mu to tam sekne. ;o) Ikdyž už mu je 25 stejně je pořádně sexy.

Sága Stmívání: Zatmění // Twilight saga: Eclipse

11. července 2010 v 11:08 | Alice |  FILMY
Originální název: The Twilight Saga: Eclipse
Žánr: Fantasy, Horor, Romantický, Thriller
Rok výroby: 2010
Země: USA
Režie: David Slade

POPIS FILMU:
Osud Belly se line zvláštními cestami. Edward, její láska je opět s ní… Ale není to jako dřív, Bellino srdce už nepatří jen jemu. Do jejího života vstoupil Jákob, její nejlepší přítel, kterého také miluje, ale jinak. Jákob, posedlý láskou k Belle, také není jen obyčejný člověk, ale vlkodlak. Bella miluje dvě osoby, které jsou nepřátelé již pokolení. Bellu sžírá svědomí, nedokáže se rozhodnout ani pro jednoho z nich. Zatímco v novinách jsou den ode dne větší titulky, že v nedalekém městě, Port Angeles, řádí vrah, nebo vrahové, vraždy totiž nemají téměř nic společného, jen způsob nalezení těla. Jediní, kdo tuší, o co jde, je rodina Cullenových. Viktoria se vrátila pomstít svého druha! A není sama…