Srpen 2010

Tom Felton: Poslední dva filmy budou mnohem agresivnější

23. srpna 2010 v 13:21 | Alice |  HP- Relikvie smrti
"Silně pochybuji, že někdo natočí filmy znovu. Ano, toto je konec Harryho Pottera. Samozřejmě, pokud se J.K.Rowlingová nerozhodne napsat pokračování, kdyby se tak opravdu stalo, tak bych se rád vrátil jako Draco Malfoy," řekl. Je to jako odrazový můstek a velká příležitost zahrát si s nejlepšími britskými herci kinematografie. Obsazení bylo pro nás, jako malé, velice inspirující. Když jsme začínali s natáčením prvního filmu, tak jsme se dozvídali mnoho věcí od těchto legendárních herců a hereček, stejně tak to bylo s producenty a režiséry," dodal.

"Mám z toho smíšené pocity. Na jedné straně, jsem získal skvělou zkušenost a užil jsem si neuvěřitelný zážitek, ale na druhé straně to je trochu smutné," řekl.

Tom ještě nejnovější filmy (Relikvie smrti: část I. a II.) neviděl, ale už teď prohlašuje, že budou nejlepšími celé série. Celý štáb i herecké obsazení chtělo dychtivě ukončit tuto sérii něčím nápadným a mnohem vyspělejším, když už s těmi postavami vyrostli.

"Vím, že režisér David Yates, který pracoval na posledních čtyřech Potterovkách, dal do toho všechno, celé své srdce i duši. Myslím si, že všichni jsme do toho dali úplně všechno. Poslední dva filmy budou mnohem agresivnější a temnější než ostatní, je zde více bitev a samozřejmě i smrt."

"Jsem u konce, takže je vše velmi vzrušující. Všichni jsme chtěli, aby byly, zejména poslední dvě kapitoly velkolepé, a z toho, co jsem viděl, budou Potter fanoušci z filmu velice nadšení", řekl. "Ale víc vám toho říct nemůžu," dodal.